Od mala jsem vyrůstala s pejsky různých ras a velikostí, AŽ v roce 2002 se mi splnil můj velký sen – přišla k nám má první žlutá labradorka  Máša. Po roce jí přibyla ještě čokoládová parťačka Jessica. Obě svou báječnou povahou a ochotou k práci a k učení své plemeno nezapřely. Bohužel jsou již v psím nebi,  ale báječný čas s nimi prožitý, mne utvrdil v tom, že bez labradorů dál nechci být J

Na vánoce 2013 jsem si z ChS Z Novoveských lučin přivezla krásnou smetanovou holčičku Kelly, se kterou jsem se začala opravdově věnovat výcviku pod odborným vedením zkušených výcvikářek Evy Píchové a Jindry Hermannové.

Postupně jsme s Kellynkou začaly absolvovat také výstavy, kde získávala krásné posudky a umisťovala se na předních místech. A já začala systematicky pracovat na jejím uchovnění a tím si postupně plnit další sen – vlastní chovatelská stanice.

O rok později jsem Kellynce pořídila černou kamarádku Gabi (Dolbia Desperate Housewife) z ChS Dolbia paní Irminy Dudkowiak.

Obě holky složily OVVR a v současné době se společně připravujeme na další zkoušky.

Rok 2017 byl pro mě naprosto neuvěřitelná jízda :-) V lednu jsem si opět z ChS Dolbia přivezla černou čertici Beatku (Dolbia Symphony).

V březnu vznikla mezinárodně chráněná chovatelská stanice Dahlia Angels.

A přesně 14.4.2017 se naší Kellynce narodilo 5 krásných štěňátek :-)

Z prvního vrhu si samozřejmě nešlo nenechat doma miminko. Takže se naše labradoří parta rozrostla o princeznu  Amandu (Amanda Wind Dahlia Angels) 

onas


 
Tvorba stranek pro chovatele